728×90 – glava

Lovrenčana Neža in Andraž športnika leta Gimnastične šole Ruše

Gimnastična šola Ruše je za športnico in športnika leta razglasila Nežo Golob in Andraža Lamuta, odlična športnika iz Lovrenca na Pohorju.

Neža je v pokalu Slovenije osvojila 2. mesto v preskoku, tretje na parterju in četrto v mnogoboju. Na državnem prvenstvu je z bradljo končala na tretjem mestu, udeležila pa se je tudi mednarodnega turnirja Zelena jama open in v mnogoboju dosegla končno 28. mesto.

Andraž je v pokalu Slovenije osvojil odlično prvo mesto v preskoku in na drogu, drugo na bradlji, tretje na parterju in prvo mesto v mnogoboju. Tudi na državnem prvenstvu je slavil v preskoku, na bradlji, na drogu in v mnogoboju, pri krogih pa je dosegel tretje mesto. Na univerzijadi v Gwangju je v mnogoboju dosegel 47. mesto.