728×90 – glava

Tekmovalci Judo kluba Duplek znova dosegli odlične rezultate

judo-klub-duplek-logoV začetku novembra so tekmovalci Judo kluba Duplek nastopili na dveh turnirjih, in sicer na “Slovak Open Galanta 2014” na Slovaškem in na tradicionalnem turnirju v Mariboru – “Iršičev Memorial 2014”. Zaradi uradnega turnirja v Mariboru se je tekmovanja na Slovaškem udeležilo samo 13 mlajših tekmovalcev. Najbolj sta se izkazali Tajda Senekovič, ki je osvojila 1. mesto v kategoriji do 57 kg, in Katja Pinterič, ki je osvojila 1. mesto v kategoriji nad 40 kg med tekmovalci do 9 let. V tej isti kategoriji je Lara Petrovič osvojila 2. mesto. Medalje so osvojili še Špela Savec, druga v kategoriji nad 52 kg, Nil Škerbot, tretji v kategoriji do 33 kg, in David Kraljić, tretji v kategoriji nad 73 kg. Na tradicionalnem 32. Iršičevem memorialu 2014 v Mariboru pa je nastopilo 76 tekmovalcev in 24 tekmovalk iz 17-ih klubov iz Slovenije pa tudi iz tujine. Od dupleških tekmovalcev so najbolje nastopili Ljudmila Merčnik, ki je zmagala v kategoriji do 48 kg med članicami in med kadetinjami, Kristina Vršič, ki je zmagala v kategoriji do 52 kg med članicami, Nina Milošević, ki je zmagala v kategoriji do 63 kg med članicami, ter Blaž Škof, ki je zmagal v kategoriji do 55 kg med kadeti. Tamara Kraljič je v kategoriji do 78 kg med članicami osvojila 3., v kategoriji nad 70 kg med kadetinjami pa 2. mesto.