728×90 – glava

V Lenartu in Dupleku med mladimi karateisti tudi državni prvaki

V Hočah je pred dnevi potekalo državno prvenstvo Karate zveze Slovenije do 21 let, na katerem je nastopilo skoraj 450 tekmovalcev iz 50 klubov.

Znova so se odlično odrezali tekmovalci Karate kluba WKSA Duplek, ki so na državnem prvenstvu sodelovali s petimi dekleti, dve sta dosegli vrhunska rezultata. Medtem ko je Vita Rojs osvojila 3. mesto, je Lana Žugman postala državna mladinska prvakinja. Oba rezultata sta bila dosežena v športnih borbah. Odlične rezultate so na omenjenem državnem mladinskem prvenstvu zabeležili tudi v Karate klubu Kovinar Maribor. Njihova ekipa je skupaj osvojila 6 odličij in po uspešnosti zasedla 10. mesto. Naslove državnih prvakov, zlato medaljo in pokal so osvojili: Timi Močnik in Maša Simonič, ki sta naslov prvaka uspešno ubranila in prvič tudi Lenarčan Vid Zarič, ki je v borbah suvereno zmagal brez ene same prejete točke. Vid Zarič je s tretjim mestom prvič osvojil tudi državno medaljo v katah.