728×90 – glava
728×90 – glava
Zlato in tri srebrna za mlade Radgončane

Zlato in tri srebrna za mlade Radgončane

glasbena-sola-krskoV Krškem je potekalo tradicionalno državno tekmovanje mladih kitaristov „Dnevi kitare 2012“, kjer so se odlično odrezali tudi mladi glasbeniki iz Glasbene šole Gornja Radgona.

Osvojili so namreč eno zlato in tri srebrna priznanja, za kar jim je čestital tudi ravnatelj Tomaž Polak. „Čestitam vsem tekmovalcem in mentorjem kitarskega oddelka za zavidljive rezultate in dobro opravljeno delo. Takšni rezultati nam še posebej v današnjih težkih časih dajejo optimizma in poguma za prihodnost.

Prav tako so vsem našim učencem in bodočim kandidatom dober kompas o kvaliteti naše šole“, je med drugim dejal Polak, ki je dijakom in mentorjem zaželel veliko uspehov tudi na prihajajočih tekmovanjih.

Sorodni prispevki

Napišite komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

X