728×90 – glava
Ekipa KMN Slovenske gorice U13 osvojila odlično 3. mesto (OŠ Voličina)

Pretekli vikend se je končalo državno prvenstvo U-13 v futsalu. V športni dvorani v Voličini sta ekipi KMN Slovenske gorice in NK Ribnica igrali drugo tekmo za 3. mesto.

Prva tekma, ki je bila odigrana v soboto, 22. februarja v Ribnici na Dolenjskem se je končala z rezultatom 5 : 2 za NK Ribnico. Pričakovanja pred povratno tekmo so bila velika, vendar se tekma za domačo ekipo ni začela vzpodbudno, saj so gostje iz Ribnice po dveh zadetkih odlične futsalerke Naje Poje Mihelič v 3. minuti povedli z 0 : 2. Spodbuda s klopi in tribun je dala igralcem KMN Slovenske gorice dodatno energijo. Pod taktirko trenerja Dejana Krambergerja in na krilih 70 gledalcev je ekipa KMN Slovenske gorice rezultat preobrnila in do konca prvega polčasa povedla z rezultatom 9 : 4. V drugem polčasu so igralci KMN Slovenske gorice pravljico dokončali, saj so tekmo dobili s končnim rezultatom 13 : 5.