728×90 – glava
728×90 – glava
FOTO: Potep po Osnovni šoli Sv. Ana

FOTO: Potep po Osnovni šoli Sv. Ana

Deli

Osnovna šola Sv. Ana je ena tistih šol, ki sodeluje v našem projektu Iz osnovnošolskih klopi.

Za to soboto, 28. januarja, so nam pripravili zelo zanimivo oddajo. Tako pravijo: “Učenci OŠ Sveta Ana smo se našo šolo odločili predstaviti skozi potep po njenih učilnicah, hodnikih in skozi dogajanje. Prikazali smo utrip našega šolskega življenja, ki ga poleg rednega pouka sestavlja še vse polno krožkov, projektov in drugih aktivnosti. Naši ‘obiskovalki’ smo razkazali prav vse, kar smo lahko in s tem vrata v našo šolo na široko odprli tudi vsem poslušalcem.”

Prisluhnite novi novinarski ekipi pod mentorstvom Karin Petko.

V soboto, 28. januarja, ob 10.10 uri in ponovitev v ponedeljek, 30. januarja, ob 19.10 uri.

Da pa ne boste samo poslušali, pa lahko na fotografijah tudi vidite, kaj se dogaja v osnovnošolskih klopeh.

Mediacija
Sobotna šole
Delavnica
Božično novoletni koncert
Odbojkarska tekma učiteljev in učencev
Športni dan na Pohorju

Sorodni prispevki

X