728×90 – glava
728×90 – glava
NA SV. ANI ODPRLI KUHINJO TER NOVO PARKIRIŠČE PRI BB BARU

NA SV. ANI ODPRLI KUHINJO TER NOVO PARKIRIŠČE PRI BB BARU

Deli

Preteklo nedeljo se je na Sveti Ani spet odprl BB bar v nekoliko prenovljeni podobi. Tam, je bila tudi naša ekipa, z oddajo Nedeljsko dopoldne v živo.

Že pred nekaj časa so se v BB Baru odločili, da v svojo ponudbo vključilo tudi jedi in so v ta namen zdaj uredili sodobno kuhinjo. Poleg tega so uredili tudi veliko vrtno teraso, gostje pa bodo po novem svoja vozila parkirali na prostornem asfaltiranem parkirišču.

Na otvoritvi so v nedeljo obiskovalcem pripravili tudi pogostitev ter zabavo ob dobri glasbi. Prisotna pa je bila tudi naša ekipa – Maks in Grega sta poskrbela za obilico smeha in dobre volje tudi v tokratni oddaji Nedeljsko dopoldne, ki je potekala kar v živo izpred BB Bara.

Sorodni prispevki

X