728×90 – glava
Kolesarski klub TBP Lenart predstavil tekmovalno ekipo in se ozrl v preteklo sezono

V Centru Slovenskih goric v Lenartu je včeraj popoldne Kolesarski klub TBP Lenart predstavil tekmovalno ekipo za leto 2020, ob tem pa so se člani kluba ozrli v preteklo leto in izpostavili nekaj dosežkov.

V lanski sezoni so lenarški kolesarji zabeležili devet prvih mest, pet drugih in osem tretjih. Gaj Gorza, Julija Tompa in Nik Golob so osvojili tri medalje na državnih prvenstvih, ekipa pa je nastopila na več kot 50 dirkah na cesti in BMX-u. V skupnem seštevku pokalov BMX in Alpe Adria sta Gaj Gorza in Nik Golob osvojila prvi in drugi mesti. Gaj je bil uspešen tudi v pokalu B4X, v katerem je prav tako končal na prvem mestu. Dodajmo še, da je lenarški Kolesarski klub TBP v lanskem letu organiziral kolesarsko dirko Mr. Bo, ki je štela tudi za Pokal Slovenije, in maraton Mr. Bo 2019.